Menu
Goldpress

Užitečné informace

Na této stránce se dozvíte užitečné informace k objednvání novoročních produktů, podmínky jejich výroby, zasílání a mnoho dalších důležitých informací. Níže potom najdete informace o našich technologiích, které Vám mohou pomoci při rozhodování a výběru novoročních přání, krabic na víno, visaček a etiket. Zejména pokud si novoročenku chcete nechat zhotovit podle vlastníhé návrhu.

Také se dočtete informace o naší společnosti, obchodních podmínkách prodeje a informacích o ochraně osobních údajů.


Důležité informace

Platnost nabídky novoročních produktů je do 31. 1. 2021.

OBJEDNÁVKY

Bez potisku:

Při telefonické objednávce novoročních přání je odběratel povinen oznámit dodavateli svoji účetní adresu. Pokud je adresa zaslání zásilky jiná než účetní, je třeba podat i tuto informaci.

S potiskem:

Odběratel, který objednává novoroční přání s potiskem, je povinen řádně specifikovat objednávku se všemi náležitostmi. Bez těchto náležitostí mohou vzniknout důkazní obtíže při reklamaci.

Náležitosti pro řádnou objednávku:

Minimální stanovené množství – je stanoveno pro odběr jednoho druhu produktu a pro jednu textovou verzi:

Pokud bude odběratel trvat na menším množství, než je stanovené minimální, dodavatel dodá odběrateli i toto množství, ale bude účtovat nákladový příplatek 250 Kč bez DPH (viz CENA).

ZPŮSOB PLATBY

První objednávky budou dodavatelem vyřizovány předáním zakázky proti hotovostní úhradě nebo zaslány na dobírku.

DODACÍ TERMÍNY

POŠTOVNÉ A BALNÉ

K ceně dodávaného zboží se připočítává cena balného, která činí 10 Kč bez DPH a cena poštovného. Cena poštovného se řídí platným ceníkem zvoleného přepravce. 

K doručení zásilek na dobírku dochází nejčastěji následující pracovní den po dni podání, ne však později než do 7 dnů ode dne podání.

CENA

Každé novoroční přání má přiděleno své katalogové číslo a je možné ho objednat s potiskem i bez potisku.

K ceně přání s digitálním potiskem, ražbou nebo při jejich kombinaci, se připočítává cena přípravy tisku. Ta se snižuje na 50%, pokud odběratel dodavateli poskytne vlastní sazbu (grafiku) dle specifikace uvedené v těchto obchodních podmínkách (viz Dodatečné informace).

K ceně přání s ražbou se připočítává paušální cena za štoček (viz Ceník), jehož maximální rozměr je: 7,5 × 12,5 cm. Pokud se sazba (grafika) nevejde do tohoto formátu, je cena štočku stanovena individuálně. 

Cena novoročenky je stanovena za jednu barvu dotisku ražbou a za každou další barvu se připočítává 4 Kč bez DPH / ks. Při soutisku doporučujeme maximálně 3 ražby. Cena štočků pro další barvy ražby se určuje individuálně, minimálně však 150 Kč bez DPH. Za přípravu tisku druhé barvy ražby bude účtován poplatek 180 Kč bez DPH.

V případě, že si odběratel dodá vhodný (použitelný) štoček sám, potom mu cena za štoček není účtována, ale cena za přípravu zůstává.

Poplatek za odběr menšího, než stanoveného minimálního množství (viz Objednávky) činí 250 Kč bez DPH.

Novoroční přání dodáváme nezkompletované, kompletaci lze objednat – cenový rozpočet na kompletaci bude řešen individuálně.

OBÁLKY

Ke všem druhům novoročních přání dodáváme bílé obálky zdarma.

REKLAMACE

Reklamace přijímá na straně dodavatele paní Blanka Pajpachová a řídí se příslušnými obecně závaznými právními předpisy.

DODATEČNÉ INFORMACE

Pokud si zákazník sám dodá tisková data:
tisková data musí být vytvořena v Corel X5 (a starších verzích) nebo ve formátu PDF v křivkách. A pokud budou v datech obrázky ve formátu JPG, musí mít rozlišení minimálně 300 DPI.

Logo vytvořené ražbou:
logo můžeme na novoročenku natisknout pomocí metalických nebo matných fólií. V případě soutisku ražeb v logu, doporučujeme použít maximálně tři barvy. Náročnost a proveditelnost každé realizace posuzujeme individuálně.

Tisk barvou, nad rámec přiloženého vzorníku:
v tomto případě, si vyhrazujeme právo určitého stupně odlišnosti vůči Pantone vzorníku.

Barevnost novoročenek:
vyhrazujeme si právo v průběhu platnosti katalogu na drobné odchylky (např. změna druhu papíru, barevnost papíru, na změny v barevnosti stuhy a ostatních doplňků).

Poskytování informací:

V Brně dne 25. 8. 2021 
Goldpress s.r.o.


Technologie dotisků textů

Ražba

Písmo je přenášeno na pokladový materiál ražením za tepla a tlaku pigmentovou nebo metalickou fólií pomocí štočku. Barva potisku je dána barevnou škálou používaných folií.

Digitální tisk

Je dotisk textu bez dalšího mezikroku přímo z počítače již od jednoho kusu. Je prováděn na bázi laserového tisku.


Výrobní technologie

Laserová technologie

Jde o velmi přesné vyřezávání složitých tvarů laserovým paprskem do papíru, dřeva, gumy a plastu.

Slepotisk

Je technika, kterou se vytlačuje za pomocí ručně ryté mosazné raznice plastický obrazec do papíru. Slepotisk dodává tiskovinám další rozměr.

Reliéfní tisk

Je technika, která za použití ručně dorývané tiskové formy a většinou fólie, vytváří na grafických papírech detailní prokreslení tisku nebo motivu.

Tvarový výsek

Je technika, která za použití výsekového nástroje, lisu a vysokého tlaku vysekává z papíru požadovaný tvar.

Digitální tisk

Je tiskový způsob, který umožní bez dalšího mezikroku vytvořit tiskoviny již od jednoho kusu přímo z počítače. Digitální tisk v současné době nahrazuje v některých případech tisk ofsetový. Je prováděn většinou na bázi laserového tisku suchými tonery a vosky. Tento druh tisku je rychlý a operativní.

Copyright 2023 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET